TVPORTAL - TV PROGRAM



Naslovi, glumci, sinopsisi, termini emitovanja, komentari, zanimljivosti i još puno, puno više...
Finale "Pesme Evrovizije 2012"
 

Izaberite kanal:

Cinemania :: TV program -


Cinemania :: TV program - tema: filmski
jezik: srpski
titl: srpski
web: /

VremeEmisija
00:55 MORAMO DA RAZGOVARAMO O KEVINU (WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN, 2011.)
02:45 VEŠTIČARKE I BIČARKE (WITCHING AND BITCHING, 2014.)
04:35 SOCIJALIZAM (FILM SOCIALIZME, 2010.)
06:15 FACTOTUM (FACTOTUM, 2005.)
07:45 MISTERIJA (MYSTERY, 2012.)
09:25 JONA JONA PINGVIN (YONA YONA PENGUIN, 2009.)
11:10 ORKESTAR U GOSTIMA (THE BANDS VISIT, 2007.)
12:55 KNJIGA ČINI (THE SECRET OF ARKANDIANS, 2014.)
14:45 ISKUSTVO MARKA PISA (THE MARC PEASE EXPERIENCE, 2009.)
16:35 HLADNI JUL (COLD IN JULY, 2014.)
18:50 POČETNICI (BEGINNERS, 2010.)
21:00 24 ČASA PAKLA (LIABILITY, 2012.)
22:55 IMITATOR (THE WANNABE, 2015.)
00:55 TO LETO (A BURNING HOT SUMMER, 2011.)
02:30 MORAMO DA RAZGOVARAMO O KEVINU (WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN, 2011.)
04:20 ŠIFRA SMRTI (FIVE THIRTEEN, 2013.)
06:05 SOCIJALIZAM (FILM SOCIALIZME, 2010.)
07:45 OPERATOR (OPERATOR, 2015.)
09:35 ORKESTAR U GOSTIMA (THE BANDS VISIT, 2007.)
11:20 DEČAK SA ZLATNIM PANTALONAMA (BOY WITH GOLDEN PANTS, 2014.)
13:15 ISKUSTVO MARKA PISA (THE MARC PEASE EXPERIENCE, 2009.)
15:00 IGOR (IGOR, 2008.)
16:50 POČETNICI (BEGINNERS, 2010.)
19:00 POVERLJIVO (GOOD ADVICE, 2001.)
21:00 LAKA VRLINA (EASY VIRTUE, 2008.)
23:05 24 ČASA PAKLA (LIABILITY, 2012.)
01:00 ZATVORENIK (TORTURED, 2008.)
02:45 TO LETO (A BURNING HOT SUMMER, 2011.)
04:20 SKAJLAB (SKYLAB, 2011.)
06:10 ŠIFRA SMRTI (FIVE THIRTEEN, 2013.)
07:55 OPERATOR (OPERATOR, 2015.)
09:25 DEČAK SA ZLATNIM PANTALONAMA (BOY WITH GOLDEN PANTS, 2014.)
11:20 ŠELBI (SHELBY, 2014.)
13:10 IGOR (IGOR, 2008.)
14:55 DODIR PRAZNINE (TOUCHING THE VOID, 2003.)
17:05 POVERLJIVO (GOOD ADVICE, 2001.)
19:05 PICERIJA KAMIKAZE (WRISTCUTTERS - LOVE STORY, 2006.)
21:00 FAKTOR VIRUS (THE VIRAL FACTOR, 2012.)
23:30 LAKA VRLINA (EASY VIRTUE, 2008.)
01:35 PAD ATLANTISA (ATLANTIS DOWN, 2011.)
03:00 ZATVORENIK (TORTURED, 2008.)
04:45 ĐAVO JE U DETALJIMA (DEVILS IN THE DETAILS, 2013.)
06:25 SKAJLAB (SKYLAB, 2011.)
09:00 ŠELBI (SHELBY, 2014.)
10:50 LOTE I TAJNA MESEČEVOG KAMENA (LOTTE AND MOONSTONE SECRET, 2011.)
12:25 DODIR PRAZNINE (TOUCHING THE VOID, 2003.)
14:30 ŠTA SMO BOGU ZGREŠILI (SERIAL BAD WEDDINGS, 2014.)
16:30 PICERIJA KAMIKAZE (WRISTCUTTERS - LOVE STORY, 2006.)
18:25 PRELJUBNICI (LES INFIDELES, 2012.)
21:00 STANICA BROJEVA (NUMBERS STATION, 2012.)
22:55 FAKTOR VIRUS (THE VIRAL FACTOR, 2012.)
01:25 DORUČAK NA PLUTONU BREAKFAST ON PLUTO, 2005.)
03:30 PAD ATLANTISA (ATLANTIS DOWN, 2011.)
04:55 ŠTA JE LJUBAV (WHAT LOVE IS, 2007.)
06:20 ĐAVO JE U DETALJIMA (DEVILS IN THE DETAILS, 2013.)
08:15 LOTE I TAJNA MESEČEVOG KAMENA (LOTTE AND MOONSTONE SECRET, 2011.)
09:50 KOKOVA 2 (KOKOWAAH 2, 2013.)
12:10 ŠTA SMO BOGU ZGREŠILI (SERIAL BAD WEDDINGS, 2014.)
14:05 PRIJATELJSTVO (FRIENDSHIP, 2010.)
16:20 PRELJUBNICI (LES INFIDELES, 2012.)
18:55 NOĆI BOJE BOROVNICE (MY BLUEBERRY NIGHTS, 2007.)
21:00 ZATVORENICI (PRISONERS, 2013.)
00:00 STANICA BROJEVA (NUMBERS STATION, 2012.)
01:55 SMRTONOSNA ŽELJA (DEATH WISH, 1974.)
03:25 DORUČAK NA PLUTONU BREAKFAST ON PLUTO, 2005.)
05:30 TETRO (TETRO, 2009.)
07:35 ŠTA JE LJUBAV (WHAT LOVE IS, 2007.)
02:05 LAKA LOVA 2 (EASY MONEY, 2012.)
03:45 LAKA LOVA (EASY MONEY, 2010.)
05:45 DOK SAM JOŠ TU (NOW IS GOOD, 2012.)
07:25 DECA (DJECA, 2012.)
10:10 TAJNA KITOVA 1 (THE SECRET OF THE WHALES 1, 2010.)
12:00 KAO NEKO ZALJUBLJEN (LIKE SOMEONE IN LOVE, 2012.)
14:10 PINOKIO (PINOCCHIO, 2013.)
16:15 MAHNITOST (FRENZY, 1972.)
18:35 ČOVEK KOJI JE PREVIŠE ZNAO (THE MAN WHO KNEW TOO MUCH, 1956.)
21:00 LEPOTICA I ZVER (BEAUTY AND THE BEAST, 2014.)
23:20 ŠETAČ (WALKER, 2007.)
01:35 LAKA LOVA 3 (EASY MONEY, 2013.)
03:40 LAKA LOVA 2 (EASY MONEY, 2012.)
05:20 FORT BLIS (FORT BLISS, 2014.)
07:05 DOK SAM JOŠ TU (NOW IS GOOD, 2012.)
08:45 TAJNA KITOVA 1 (THE SECRET OF THE WHALES 1, 2010.)
10:35 TAJNA KITOVA 2 (THE SECRET OF THE WHALES 2, 2010.)
12:25 PINOKIO (PINOCCHIO, 2013.)
14:25 TVRD ORAH (TOUGH ENOUGH, 2006.)
16:30 ČOVEK KOJI JE PREVIŠE ZNAO (THE MAN WHO KNEW TOO MUCH, 1956.)
18:55 NEVOLJE SA HARIJEM (TROUBLE WITH HARRY, 1955.)
21:00 SREĆKO GILMOR (HAPPY GILMORE, 1996.)
23:00 LEPOTICA I ZVER (BEAUTY AND THE BEAST, 2014.)
01:20 BLADREJN: TREĆI RAJH (BLOODRAYNE 3, 2011.)
02:40 LAKA LOVA 3 (EASY MONEY, 2013.)
04:45 MAZGA (MULE, 2014.)
06:25 FORT BLIS (FORT BLISS, 2014.)
09:05 TAJNA KITOVA 2 (THE SECRET OF THE WHALES 2, 2010.)
10:55 PINGVIN DŽASPER (JASPER, 2008.)
12:40 TVRD ORAH (TOUGH ENOUGH, 2006.)
14:40 DEČKO NIOTKUDA (NOWHERE BOY, 2009.)
16:45 NEVOLJE SA HARIJEM (TROUBLE WITH HARRY, 1955.)
18:50 GOSPOĐA HENDERSON PREDSTAVLJA (MRS HENDERSON PRESENTS, 2005.)
21:00 POSLEDNJE HRISTOVO ISKUŠENJE (LAST TEMPTATION OF CHRIST, 1988.)
00:10 SREĆKO GILMOR (HAPPY GILMORE, 1996.)
02:10 NASILNA IGRA (BLUNT FORCE TRAUMA, 2015.)
03:45 BLADREJN: TREĆI RAJH (BLOODRAYNE 3, 2011.)
05:05 BEZ BOGA I GOSPODARA (NO GOD NO MASTER, 2013.)
06:40 MAZGA (MULE, 2014.)
09:00 PINGVIN DŽASPER (JASPER, 2008.)
10:45 KAZAM (KAZAAM, 1996.)
12:35 DEČKO NIOTKUDA (NOWHERE BOY, 2009.)
14:30 POP STAR (POP STAR, 2005.)
16:30 GOSPOĐA HENDERSON PREDSTAVLJA (MRS HENDERSON PRESENTS, 2005.)
18:40 PROZOR U DVORIŠTE (REAR WINDOW, 1954.)
21:00 ALI DŽI U PARLAMENTU (ALI G INDAHOUSE, 2001.)
22:55 POSLEDNJE HRISTOVO ISKUŠENJE (LAST TEMPTATION OF CHRIST, 1988.)
02:05 ŽENA U CRNOM (THE WOMAN IN BLACK, 2012.)
03:40 NASILNA IGRA (BLUNT FORCE TRAUMA, 2015.)
05:15 ALEKSANDRA (ALEXANDRA, 2007.)
06:50 BEZ BOGA I GOSPODARA (NO GOD NO MASTER, 2013.)
09:20 KAZAM (KAZAAM, 1996.)
11:15 MAČKA U PARIZU (A CAT IN PARIS, 2010.)
12:40 POP STAR (POP STAR, 2005.)
14:35 VINKS KLUB (WINX CLUB: MAGIC ADVENTURE, 2010.)
16:30 PROZOR U DVORIŠTE (REAR WINDOW, 1954.)
18:50 ROMANSA ZA JEDAN DAN (AT MIDDLETON, 2010.)
21:00 NAPAD NA POLICIJSKU STANICU BROJ 13 (ASSAULT ON PRECINT 13, 2005.)
23:15 ALI DŽI U PARLAMENTU (ALI G INDAHOUSE, 2001.)
01:10 POGODI KO SAM (A REAL FRIEND, 2006.)
02:25 ŽENA U CRNOM (THE WOMAN IN BLACK, 2012.)
04:00 PIONIR (PIONEER, 2013.)
05:50 ALEKSANDRA (ALEXANDRA, 2007.)
07:25 ZEC BEZ UŠIJU (RABBIT WITHOUT EARS, 2007.)
10:05 MAČKA U PARIZU (A CAT IN PARIS, 2010.)
11:30 BENI SE VRAĆA KUĆI (BENY - BACK TO THE WILD, 2011.)
13:15 VINKS KLUB (WINX CLUB: MAGIC ADVENTURE, 2010.)
15:00 KRILA (WINGS aka OT VINTA, 2012.)
16:55 ROMANSA ZA JEDAN DAN (AT MIDDLETON, 2010.)
19:00 DETE NA PUTU (BABY ON BOARD, 2009.)
21:00 DETOKS (D-TOX, 2002.)
23:05 NAPAD NA POLICIJSKU STANICU BROJ 13 (ASSAULT ON PRECINT 13, 2005.)
01:20 DEČIJA SOBA (BABY'S ROOM, 2006.)
02:40 POGODI KO SAM (A REAL FRIEND, 2006.)
03:55 ZEMLJA TRUDNICA (PREGGOLAND, 2015.)
05:40 PIONIR (PIONEER, 2013.)
07:30 ZEC BEZ UŠIJU (RABBIT WITHOUT EARS, 2007.)
09:30 BENI SE VRAĆA KUĆI (BENY - BACK TO THE WILD, 2011.)
11:15 BOŽIĆ BATA I ČAROBNI PANJ (OLENTZERO, 2005.)
12:55 KRILA (WINGS aka OT VINTA, 2012.)
14:40 POVRATAK KUĆI (MIDNIGHT SUN, 2014.)
16:45 DETE NA PUTU (BABY ON BOARD, 2009.)
18:45 NULTA TEOREMA (THE ZERO THEOREM, 2013.)
21:00 ĐAVOLJA KIČMA (DEVIL'S BACKBONE, 2001.)
23:15 DETOKS (D-TOX, 2002.)
01:20 KRIVICA (BLAME, 2006.)
02:35 DEČIJA SOBA (BABY'S ROOM, 2006.)
03:55 ROUZVUD LEJN (ROSEWOOD LANE, 2011.)
05:30 ZEMLJA TRUDNICA (PREGGOLAND, 2015.)
07:15 ZEC BEZ UŠIJU 2 (RABBIT WITHOUT EARS 2, 2009.)
09:30 BOŽIĆ BATA I ČAROBNI PANJ (OLENTZERO, 2005.)
11:10 TVIGSON SE ZALJUBLJUJE (TWIGSON TIES THE KNOT, 2010.)
12:45 POVRATAK KUĆI (MIDNIGHT SUN, 2014.)
14:45 SAD JOŠ I HANI (NOW ADD HONEY, 2015.)
16:50 NULTA TEOREMA (THE ZERO THEOREM, 2013.)
19:00 BOŽIJI VOJNIK (SOLDIER OF GOD, 2005.)
21:00 BEKSTVO IZ NJUJORKA (ESCAPE FROM NEW YORK, 1981.)
23:05 ĐAVOLJA KIČMA (DEVIL'S BACKBONE, 2001.)
01:20 MOIRIN POVRATAK (SPECTRE, 2006.)
02:45 KRIVICA (BLAME, 2006.)
04:00 IZGUBLJENI U LJUBAVI (STUCK IN LOVE, 2012.)
05:35 ROUZVUD LEJN (ROSEWOOD LANE, 2011.)
07:10 ZEC BEZ UŠIJU 2 (RABBIT WITHOUT EARS 2, 2009.)
09:50 TVIGSON SE ZALJUBLJUJE (TWIGSON TIES THE KNOT, 2010.)
11:30 TVIGSON U NEVOLJI (TWIGSON IN TROUBLE, 2011.)
13:00 SAD JOŠ I HANI (NOW ADD HONEY, 2015.)
14:55 PESMA MORA (SONG OF THE SEA, 2014.)
16:55 BOŽIJI VOJNIK (SOLDIER OF GOD, 2005.)
18:55 NEGDE (SOMEWHERE, 2010.)
21:00 MAGLA (FOG, 1980.)
23:00 BEKSTVO IZ NJUJORKA (ESCAPE FROM NEW YORK, 1981.)
01:05 USELJIV ODMAH (TO LET, 2006.)
02:15 MOIRIN POVRATAK (SPECTRE, 2006.)
03:40 IZNENADA (SUDDENLY, 2013.)
05:10 IZGUBLJENI U LJUBAVI (STUCK IN LOVE, 2012.)
06:45 JESENJI BAL (AUTUMN BALL, 2007.)
09:40 TVIGSON U NEVOLJI (TWIGSON IN TROUBLE, 2011.)
11:10 TVIGSON (TWIGSON , 2009.)
12:45 PESMA MORA (SONG OF THE SEA, 2014.)
14:40 SVEMIRSKI PIRAT HARLOK (SPACE PIRATE CAPTAIN HARLOCK, 2013.)
16:55 NEGDE (SOMEWHERE, 2010.)
19:00 HVALA ŠTO PUŠITE (THANK YOU FOR SMOKING, 2005.)
21:00 SVE O DEČAKU (ABOUT A BOY, 2002.)
23:10 MAGLA (FOG, 1980.)
01:10 BOŽIĆNA PRIČA (XMAS TALE, 2005.)
02:25 USELJIV ODMAH (TO LET, 2006.)
03:35 SITNE RIBE (LITTLE FISH, 2005.)
05:25 IZNENADA (SUDDENLY, 2013.)
06:55 JESENJI BAL (AUTUMN BALL, 2007.)
09:20 TVIGSON (TWIGSON , 2009.)
10:55 MIA I MIGU (MIA AND THE MIGGO, 2008.)
12:45 SVEMIRSKI PIRAT HARLOK (SPACE PIRATE CAPTAIN HARLOCK, 2013.)
14:55 SEDMI PATULJAK (7th DWARF, 2013.)
16:50 HVALA ŠTO PUŠITE (THANK YOU FOR SMOKING, 2005.)
18:50 PUKOTINE (CRACKS, 2009.)
21:00 HANIBAL (HANNIBAL, 2001.)
23:35 SVE O DEČAKU (ABOUT A BOY, 2002.)
01:45 MALA PLJAČKA KAZINA(RIVERS 9, 2015.)
03:20 BOŽIĆNA PRIČA (XMAS TALE, 2005.)
04:35 NIŠTA JOŠ NISTE VIDELI (VOUS N AVEZ ENCORE RIEN VU, 2012.)
06:25 SITNE RIBE (LITTLE FISH, 2005.)
09:30 MIA I MIGU (MIA AND THE MIGGO, 2008.)
11:20 TAJNA KELSA (THE SECRET OF KELLS, 2009.)
13:00 SEDMI PATULJAK (7th DWARF, 2013.)
14:45 JUSTIN BIEBER'S BELIEVE (JUSTIN BIEBER'S BELIEVE, 2013.)
16:45 PUKOTINE (CRACKS, 2009.)
18:55 U ZEMLJI ŽENA (IN THE LAND OF WOMAN, 2007.)
21:00 OPASNOST U BANGKOKU (BANGKOK DANGEROUS, 2008.)
23:05 HANIBAL (HANNIBAL, 2001.)
01:40 LJUDI POD STEPENICAMA (PEOPLE UNDER THE STAIRS, 1991.)
03:20 MALA PLJAČKA KAZINA(RIVERS 9, 2015.)
04:55 ZATOČENIK SUNCA (PRISONERS OF THE SUN, 2013.)
06:20 NIŠTA JOŠ NISTE VIDELI (VOUS N AVEZ ENCORE RIEN VU, 2012.)
08:10 POSLEDNJI DAN NA ZEMLJI (4:44 LAST DAY ON EARTH, 2011.)
09:35 TAJNA KELSA (THE SECRET OF KELLS, 2009.)
11:10 TVORAC DUGE (RAINBOWMAKER, 2008.)
13:05 JUSTIN BIEBER'S BELIEVE (JUSTIN BIEBER'S BELIEVE, 2013.)
14:55 ŽIVOT I PESME (LIFE AND LYRICS, 2006.)
17:00 U ZEMLJI ŽENA (IN THE LAND OF WOMAN, 2007.)
19:05 DŽEK UČI DA PLIVA (JACK GOES BOATING, 2010.)
21:00 OSVETNICI (SLEEPERS, 1996.)
23:50 OPASNOST U BANGKOKU (BANGKOK DANGEROUS, 2008.)
01:55 EGZETER (EXETER, 2015.)
03:25 LJUDI POD STEPENICAMA (PEOPLE UNDER THE STAIRS, 1991.)
05:05 SEĆANJE (REMEMBER, 2015.)
06:40 ZATOČENIK SUNCA (PRISONERS OF THE SUN, 2013.)
09:25 TVORAC DUGE (RAINBOWMAKER, 2008.)
11:00 DRUGAČIJI PLAN (OTHER PLANS, 2014.)
12:45 ŽIVOT I PESME (LIFE AND LYRICS, 2006.)
14:45 ŽIVOT U JEDNOM DANU (LIFE IN A DAY, 2011.)
16:45 DŽEK UČI DA PLIVA (JACK GOES BOATING, 2010.)
18:40 ALBERT NOBS (ALBERT NOBBS, 2011.)
21:00 ČOVEK KOJI JE PLAKAO (MAN WHO CRIED, 2000.)
23:05 OSVETNICI (SLEEPERS, 1996.)
01:55 STRAH X (FEAR X, 2003.)
03:25 EGZETER (EXETER, 2015.)
04:55 U ZABITI (BACKWOODS, 2009.)
06:30 SEĆANJE (REMEMBER, 2015.)
08:45 DRUGAČIJI PLAN (OTHER PLANS, 2014.)
10:30 DEDA MRAZ JE PAO NA ZEMLJU (WHEN SANTA FELL TO EARTH, 2011.)
12:35 ŽIVOT U JEDNOM DANU (LIFE IN A DAY, 2011.)
14:30 S LJUBAVLJU MERILIN (LOVE MARILYN, 2012.)
16:40 ALBERT NOBS (ALBERT NOBBS, 2011.)
19:00 NESREĆE SE DOGAĐAJU (ACCIDENT HAPPEN, 2008.)
21:00 ČOVEK IZ TAME (DARKMAN, 1990.)
23:05 ČOVEK KOJI JE PLAKAO (MAN WHO CRIED, 2000.)
01:10 OSVETA ZELENIH ZMAJEVA (REVENGE OF THE GREEN DRAGONS, 2014.)
02:45 STRAH X (FEAR X, 2003.)
04:15 POLJUPCI (KISSES, 2008.)
05:30 U ZABITI (BACKWOODS, 2009.)
07:05 VISOKI ČOVEK (TALL MAN, 2012.)
09:25 DEDA MRAZ JE PAO NA ZEMLJU (WHEN SANTA FELL TO EARTH, 2011.)
11:30 BAMZI I GRAD LOPOVA (BAMSE AND THE CITY OF THIEVES, 2014.)
12:55 S LJUBAVLJU MERILIN (LOVE MARILYN, 2012.)
15:00 KONJ NA BALKONU (HORSE ON THE BALCONY, 2012.)
16:55 NESREĆE SE DOGAĐAJU (ACCIDENT HAPPEN, 2008.)
18:55 PUT PREMA NEBU (BEFORE THE RAINS, 2007.)
21:00 BEOVULF I GRENDEL (BEOWULF & GRENDEL, 2005.)
23:10 ČOVEK IZ TAME (DARKMAN, 1990.)
01:15 ONE (SPONSORING, 2011.)
02:55 OSVETA ZELENIH ZMAJEVA (REVENGE OF THE GREEN DRAGONS, 2014.)
04:30 DIVLJE TRAVKE (LES HERBES FOLLES, 2009.)
06:10 POLJUPCI (KISSES, 2008.)
07:25 VISOKI ČOVEK (TALL MAN, 2012.)
09:30 BAMZI I GRAD LOPOVA (BAMSE AND THE CITY OF THIEVES, 2014.)
10:55 PRIČE IZ ZEMLJOMORJA (TALES FROM EARTHSEA, 2006.)
13:05 KONJ NA BALKONU (HORSE ON THE BALCONY, 2012.)
14:55 PUTOVANJE SA ŽDRALOVIMA (IGOR AND THE CRANES JOURNEY, 2012.)
16:55 PUT PREMA NEBU (BEFORE THE RAINS, 2007.)
19:00 HERMANO (HERMANO, 2007.)
21:00 SLUĐENI I ZBUNJENI (DAZED AND CONFUSED, 1993.)
23:10 BEOVULF I GRENDEL (BEOWULF & GRENDEL, 2005.)
01:20 UBISTVA NA RECI (RIVER MURDERS, 2012.)
02:50 ONE (SPONSORING, 2011.)
04:30 TIRANOSAURUS (TYRANNOSAUR, 2011.)
06:00 DIVLJE TRAVKE (LES HERBES FOLLES, 2009.)
07:40 ALOJZ NEBEL (ALOIS NEBEL, 2011.)
09:05 PRIČE IZ ZEMLJOMORJA (TALES FROM EARTHSEA, 2006.)
11:15 VATRA I LED (FIRE AND ICE, 2005.)
13:00 PUTOVANJE SA ŽDRALOVIMA (IGOR AND THE CRANES JOURNEY, 2012.)
14:50 LAŽNA MLADA (DECOY BRIDE, 2011.)
16:45 HERMANO (HERMANO, 2007.)
18:45 UBITI IRCA (KILL THE IRISHMAN, 2011.)
21:00 ZMAJEVE OČI (DRAGON EYES, 2012.)
23:00 SLUĐENI I ZBUNJENI (DAZED AND CONFUSED, 1993.)
01:10 ŽIGOLO (SPREAD, 2009.)
02:45 UBISTVA NA RECI (RIVER MURDERS, 2012.)
04:15 DREVNI RATNICI (ANCIENT WARRIORS, 2003.)
05:55 TIRANOSAURUS (TYRANNOSAUR, 2011.)

Pretraži

VIDEO preporučujemo

  • Film Turista 2010
  • FILM Bez obaveza
  • FILM Montevideo, Bog te video
  • FILM Zlatokosa i razbojnik

IGRICE - preporučujemo

  • Tiger Parking Slam
  • Last Indian Village
  • Sniper Assassin 4
  • Perfect Shot
  • Blood Field
  • Palisade Guardian 2
  • Effing Zombies
  • Micro Rider
  • Rage of the Dragon 2
  • Mystery Museum
  • Blade Striker
  • Heat Rush
 
24 Kitchen360 tunebox777Al JazeeraAlternativna TVAnimal PlanetAnimal Planet HDArenasport 1Arenasport 2Arenasport 3Arenasport 4Arenasport 5ArtArte HDASTRA INFO KANALAtlasAuto motor und sportAXNB92B92 InfoBaby TVBalkanika Music TelevisionBBC EntertainmentBBC WorldBELLE AMIEBestBloombergBlue HustlerBNBN MusicBoomerangBrazzersBrazzers TVCartoon NetworkCBS DramaCBS RealityCCTV 4Channel one russiaChasse & PecheCinemaniaCinemaxCinemax 2CMCCNBCCNNCrime and InvestigationDa Vinci LearningDaring TVDeluxe Lounge HDDeluxe MusicDiscoveryDiscovery HD ShowcaseDiscovery ScienceDiscovery WorldDisneyDisney JuniorDisney XDDivaDM SatDocubox hdDorcelDorcel xxx HDDuck tvDugaDuskDwEEnglish clubEroxEroxxxEurochannelEuronewsEurosportEurosport 1 HDEurosport 2Eurosport 2 HDExplorerExtreme Sport ChannelFashion box hdFashion OneFashion TVFashion TV HDFast and fun box hdFight box hdFilmbox art houseFilmbox hdFilmbox plusFine Living NetworkFishing and HuntingFood NetworkFood Network HDFOXFox CrimeFox LifeFox MoviesFrance 24GinxGrandGrand 2Happy TVHayatHAYAT PLUSHBOHBO 2hbo 3HBO ComedyHistoryHistory 2HRT 1HRT 2HRT 3HRT 4HustlerIDId xtraId xtra hdIdjtvIQS LifeJim JamKanal 3Kanal 5Kanal DKCNKCN 2KCN 3 - Svet PlusKikaLandscape HDLov i RibolovLuxe TV HDM2MagMBCMEDICAL CHANNELMetropolisMezzoMezzo live hdMGMMini UltraMinimaxMKTVMontenaMotors tvMTVMTV DanceMTV HitsMTV Live HDMTV RocksN1N24NAT Geo MusicNAT Geo WildNatGeo HDNational GeographicNatureNautical ChannelNick jrNickelodeonNovi tvOBNOutdoor Channel HDPalma plusPinkPink 2Pink 3Pink ActionPink BHPink ComedyPink EroticPink Erotic 2Pink Erotic 3Pink Erotic 4Pink Erotic 5Pink Erotic 6Pink Erotic 7Pink Erotic 8Pink ExtraPink FamilyPink FashionPink FilmPink FolkPink Folk 2Pink HitsPink Hits 2Pink HororPink KidsPink KoncertPink KuvarPink MPink MoviePink MusicPink Music 2Pink ParadaPink PediaPink PlusPink PremiumPink RealityPink RomancePink Sci FiPink SerijePink ShowPink SoapPink StylePink Super KidsPink TrilerPink WesternPink WorldPink World CinemaPink ZabavaPlayboy TVPrivate SpicePrva CGPrva srpska TVRai DueRai UnoRegionalna TVRTCGRTCG 1RTCG 2Rtg InternationalRTLRtl hrRTR PlanetaRTRSRTS 1RTS 2RTS digitalRTS HDRTS SatRTV 1RTV 2Rtv BudvaRusija 24Russia TodayRussia Today DocumentarySat 1Sci FiSK 1SK 2SK 3SK 4SK 5SK 6SK GolfSK HDSK1 CGSKY NewsSky partiSky plusSky vremeplovSLO 1Slo 2SOSSREMSKASrpska naucna televizijaStudio BTCMThe History ChannelThe History Channel HDTLCTop ShopTrace sports HDTrace urban HDTravelTravel HDTV 1000TV BGDTv BokaTV Fruska GoraTV HramTV NovaTv PljevljaTV RasTV STv SunTV TelemarkTV VijestiTV5 MondeTVEUltraUniversal ChannelVH 1VH1 ClassicXXX XtremeZDF
 
Eigrice Eigrice