TVPORTAL - TV PROGRAM



Naslovi, glumci, sinopsisi, termini emitovanja, komentari, zanimljivosti i još puno, puno više...
Finale "Pesme Evrovizije 2012"
 

Izaberite kanal:

Sci Fi :: TV program -


Sci Fi :: TV program - tema:
jezik:
titl:
web:

VremeEmisija
02:00 Kildžojs: Žetva
03:00 Kildžojs: Sud
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Ponovni susret
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Pretnja
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Čuvar
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Meridijan
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Sud
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Titani
10:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Ponovni susret
11:00 Zvezdana kapija SG-1: Pretnja
12:00 Troja: Odiseja
14:00 Smak sveta
16:00 Predstraža: Jedan je najusamljeniji broj
17:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Iskupljenje – deo 1.
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Iskupljenje – deo 2.
20:00 Bibliotekari: I okupljanje zla
21:00 Bibliotekari: I samoispunjavajuće proročanstvo
22:00 Budimo zli
00:00 Bajna Moli
02:00 Bibliotekari: I okupljanje zla
03:00 Bibliotekari: I samoispunjavajuće proročanstvo
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Dvojnik
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Otkrovenja
06:00 Herkul: Legendarna putovanja: Grad mrtvih
07:00 Herkul: Legendarna putovanja: Veštice
08:00 Herkul: Legendarna putovanja: Pun krug
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Gresi iz prošlosti
10:00 Predstraža: Jedan je najusamljeniji broj
11:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
12:00 Sinbad i Furije
14:00 Zemljotres u San Andreasu
16:00 Velike zle bube
18:00 Tajanstveni bioskop godine 3000
20:00 Troja: Odiseja
22:00 Predstraža: Jedan je najusamljeniji broj
23:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
00:00 King Kong
04:00 Asteroid: Konačni udar
06:00 Ksena: Princeza ratnica: Ratne kočije
07:00 Ksena: Princeza ratnica: U snovima
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Kolevka nade
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Put kojim se nije išlo
10:00 Smak sveta
12:00 Tajanstveni bioskop godine 3000
14:00 Asteroid: Konačni udar
16:00 King Kong
20:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
21:00 Predstraža: Gospodarica i crv
22:00 Bajna Moli
00:00 Budimo zli
02:00 Duboko u tami
04:00 Velike zle bube
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Iskupljenje – deo 1.
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Iskupljenje – deo 2.
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Prometej
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Smrt u lancima
10:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
11:00 Predstraža: Gospodarica i crv
12:00 Mali vojnici
14:00 King Kong
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Smrznuta
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Noćni šetači
20:00 Asteroid: Konačni udar
22:00 Poslednji tornado ajkula: I bilo je vreme
00:00 Tesnac
02:00 Nešto tamo dole
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Nomadi
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Pad
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Smrznuta
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Noćni šetači
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Kopita i bludnice
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Crni Vuk
10:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Nomadi
11:00 Zvezdana kapija SG-1: Pad
12:00 King Kong
16:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Tabula raza
17:00 Zvezdana kapija SG-1: Ambis
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Igra u senci
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Drugi momci
20:00 Mađioničari: Popravke, veće i manje
21:00 Mađioničari: Nepraktične primene
22:00 Istrebljenje
00:00 Poslednji tornado ajkula: I bilo je vreme
02:00 Bajna Moli
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Tabula raza
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Ambis
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Igra u senci
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Drugi momci
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Čuvaj se Grka i kad darove nose
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Akademija u Atini
10:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Tabula raza
11:00 Zvezdana kapija SG-1: Ambis
12:00 Polarna oluja
14:00 Bazilisk: Kralj zmija
16:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Nestali
17:00 Zvezdana kapija SG-1: Odanost
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Lek
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Prometeus/Prometej
20:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
21:00 Predstraža: Gospodarica i crv
22:00 Superoluja
00:00 Bajna Moli
02:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
03:00 Predstraža: Gospodarica i crv
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Nestali
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Odanost
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Lek
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Prometeus/Prometej
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Za šaku dinara
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Ratnica... Princeza
10:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Nestali
11:00 Zvezdana kapija SG-1: Odanost
12:00 Bazilisk: Kralj zmija
14:00 Sprava za kraj sveta
16:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Vidovnjak
17:00 Zvezdana kapija SG-1: Neprirodni izbor
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Prizor neviđeni
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Špijunske igre
20:00 Kildžojs: Ista krv
21:00 Kildžojs: Cmok i zdravo
22:00 Duboko u tami
00:00 Istrebljenje
02:00 Kildžojs: Ista krv
03:00 Kildžojs: Cmok i zdravo
04:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Vidovnjak
05:00 Zvezdana kapija SG-1: Neprirodni izbor
06:00 Zvezdana kapija SG-1: Prizor neviđeni
07:00 Zvezdana kapija SG-1: Špijunske igre
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Mrtva ljubav
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Kraljevski par lopova
10:00 Zvezdana kapija: Atlantida: Vidovnjak
11:00 Zvezdana kapija SG-1: Neprirodni izbor
12:00 Sprava za kraj sveta
14:00 Tor: čekić bogova
16:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
17:00 Predstraža: Gospodarica i crv
18:00 Zvezdana kapija SG-1: Metamorfoza
19:00 Zvezdana kapija SG-1: Razotkrivanje
20:00 Bibliotekari: I klovnovske suze
21:00 Bibliotekari: I iskušenje trougla
22:00 PREMIJERA Strange Days: Čudni dani
00:50 Milost
02:30 Bibliotekari: I klovnovske suze
03:25 Bibliotekari: I iskušenje trougla
04:20 Zvezdana kapija: Atlantida: Milerovo raskršće
05:10 Zvezdana kapija SG-1: Izgubljeni raj
06:00 Ksena: Princeza ratnica: Prometej
07:00 Ksena: Princeza ratnica: Smrt u lancima
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Kopita i bludnice
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Crni Vuk
10:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
11:00 Predstraža: Gospodarica i crv
12:00 Zemljotres u San Andreasu
14:00 Superoluja
16:00 Polarna oluja
18:00 Tor: čekić bogova
20:00 Istrebljenje
22:00 Predstraža: Bolje s dve nego bez glave
22:55 Predstraža: Gospodarica i crv
23:50 Strange Days: Čudni dani
02:40 Milost
04:20 Zemljotres u San Andreasu
06:00 Ksena: Princeza ratnica: Čuvaj se Grka i kad darove nose
07:00 Ksena: Princeza ratnica: Akademija u Atini
08:00 Ksena: Princeza ratnica: Za šaku dinara
09:00 Ksena: Princeza ratnica: Ratnica... Princeza
10:00 Sprava za kraj sveta
12:00 Superoluja
14:00 Polarna oluja
16:00 Tor: čekić bogova
18:00 Bazilisk: Kralj zmija
20:00 Predstraža: Gospodarica i crv
21:00 PREMIJERA Predstraža: Čudni ortaci
22:00 Poslednji tornado ajkula: I bilo je vreme
23:59 King Kong

Pretraži

VIDEO preporučujemo

  • Film Turista 2010
  • FILM Bez obaveza
  • FILM Montevideo, Bog te video
  • FILM Zlatokosa i razbojnik

IGRICE - preporučujemo

  • Tiger Parking Slam
  • Last Indian Village
  • Sniper Assassin 4
  • Perfect Shot
  • Blood Field
  • Palisade Guardian 2
  • Effing Zombies
  • Micro Rider
  • Rage of the Dragon 2
  • Mystery Museum
  • Blade Striker
  • Heat Rush
 
24 Kitchen360 tunebox777Al JazeeraAlternativna TVAnimal PlanetAnimal Planet HDArenasport 1Arenasport 2Arenasport 3Arenasport 4Arenasport 5ArtArte HDASTRA INFO KANALAtlasAuto motor und sportAXNB92B92 InfoBaby TVBalkanika Music TelevisionBBC EntertainmentBBC WorldBELLE AMIEBestBHT 1BloombergBlue HustlerBNBN MusicBoomerangBrazzersBrazzers TVC8Cartoon NetworkCBS DramaCBS RealityCCTV 4CGTN DocumentaryChannel one russiaChasse & PecheCinemaniaCinemaxCinemax 2City PlayCMCCNBCCNNCrime and InvestigationDa Vinci LearningDaring TVDeluxe Lounge HDDeluxe MusicDiscoveryDiscovery HD ShowcaseDiscovery ScienceDiscovery WorldDisneyDisney JuniorDisney XDDivaDjazz HDDM SatDocubox hdDoma TVDorcelDorcel xxx HDDTXDuck tvDugaDuna TV HDDuna WorldDuskDwEEnglish clubEroxEroxxxEurochannelEuronewsEurosportEurosport 1 HDEurosport 2Eurosport 2 HDExplorerExtreme Sport ChannelFashion box hdFashion OneFashion TVFashion TV HDFast and fun box hdFederalna TVFEM 3Fight box hdFight NetworkFilmbox art houseFilmbox hdFilmbox plusFine Living NetworkFishing and HuntingFood NetworkFood Network HDFOXFox CrimeFox LifeFox MoviesFrance 24GinxGrandGrand 2Happy TVHayatHAYAT PLUSHBOHBO 2hbo 3HBO ComedyHistoryHistory 2HRT 1HRT 2HRT 3HRT 4HustlerIDId xtraId xtra hdIdjtvIQS LifeIzaura TVJim JamKanal 3Kanal 5Kanal DKCNKCN 2KCN 3 - Svet PlusKikaLandscape HDLov i RibolovLuxe TV HDM1 HDM2M4 Sport HDM5 HDMagMBCMEDICAL CHANNELMetropolisMezzoMezzo live hdMGMMini UltraMinimaxMKTVMontenaMotors tvMTVMTV DanceMTV HitsMTV Live HDMTV RocksN1N24Nasa TVNasa vremeplovNAT Geo MusicNAT Geo WildNatGeo HDNational GeographicNatureNautical ChannelNick jrNickelodeonNova TVNovi tvOBNOutdoor Channel HDPalma plusPannon RTVPinkPink 2Pink 3Pink ActionPink BHPink ClassicPink ComedyPink EroticPink Erotic 2Pink Erotic 3Pink Erotic 4Pink Erotic 5Pink Erotic 6Pink Erotic 7Pink Erotic 8Pink ExtraPink FamilyPink FashionPink FilmPink FolkPink Folk 2Pink HitsPink Hits 2Pink HororPink KidsPink KoncertPink KuvarPink MPink MoviePink MusicPink Music 2Pink ParadaPink PediaPink PlusPink PremiumPink RealityPink RomancePink Sci FiPink SerijePink ShowPink SoapPink StylePink Super KidsPink TrilerPink WesternPink WorldPink World CinemaPink ZabavaPlayboy TVPrivate SpicePrva CGPrva srpska TVRadio 202Radio 3Radio antenaRadio Begrad 1Radio Begrad 2Radio hits musicRadio jam FMRadio jatRadio karolinaRadio klassicRadio lagunaRadio naxiRadio novostiRadio playRadio rtlRadio SRadio S2Radio S3Radio S4Radio sport FMRadio studio bRadio tdiRadio TOP FMRai DueRai UnoRegionalna TVRock radioRTCGRTCG 1RTCG 2Rtg InternationalRTLRtl 2Rtl hrRTL KlubRtl KockicaRTR PlanetaRTRSRTS 1RTS 2RTS digitalRTS HDRTS SatRTV 1RTV 2Rtv BudvaRTV Novi PazarRusija 24Russia TodayRussia Today DocumentarySat 1Sci FiSK 1SK 2SK 3SK 4SK 5SK 6SK GolfSK HDSK1 CGSKY NewsSky partiSky plusSky vremeplovSLO 1Slo 2SOSSpektrum HomeSREMSKASrpska naucna televizijaStudio BSundance TVTCMThe History ChannelThe History Channel HDTLCTop ShopTrace sports HDTrace urban HDTravelTravel HDTV 1TV 1000TV BGDTv BokaTV Fruska GoraTV HramTV JasenicaTV LavTV NovaTV PancevoTV PlanaTv PljevljaTV RasTV STV SandzakTv SunTV TelemarkTV VijestiTV YU ECOTV2TV5 MondeTVEUltraUniversal ChannelVH 1VH1 ClassicWeltXXX XtremeZDFZene Butik
 
Eigrice Eigrice