TVPORTAL - TV PROGRAM



Naslovi, glumci, sinopsisi, termini emitovanja, komentari, zanimljivosti i još puno, puno više...
Finale "Pesme Evrovizije 2012"
 

Izaberite kanal:

Cinemania :: TV program -


Cinemania :: TV program - tema: filmski
jezik: srpski
titl: srpski
web: /

VremeEmisija
01:15 OSVETA ZA SMRT (WAKE OF DEATH, 2004.)
02:55 OTPOZADI (IRREVERSIBLE, 2002.)
04:30 ŽAN DE LA FONTEN (JEAN DE LA FONTAIN, 2007.)
06:20 ZEMLJA I SLOBODA (LAND AND FREEDOM, 1995.)
09:10 DEDA MRAZOV MALI POMOĆNIK (SANTA'S APPRENTICE, 2010.)
10:50 HRABRA DRUŽINA I KOD MARKA POLA (PET PALS, 2012)
12:40 OKTAGON (OCTAGON, 1980.)
14:45 JEDAN PROTIV SVIH (A FORCE OF ONE, 1979.)
16:35 CRNA MAČKA BELI MAČOR (1998.)
19:00 HAJD PARK NA HADSONU (HYDE PARK ON HUDSON, 2012.)
21:00 PREOKRET (SOMERSAULT, 2004.)
23:15 ČOVEK NA IVICI (MAN ON THE LEDGE, 2012.)
01:30 13 (13 BELOVED, 2006.)
03:25 OSVETA ZA SMRT (WAKE OF DEATH, 2004.)
05:00 TRAGAČ (CHASER, 2008.)
07:05 ŽAN DE LA FONTEN (JEAN DE LA FONTAIN, 2007.)
08:45 RODENCIA I PRINCEZIN ZUB (RODENCIA AND THE PRINCESS TOOTH, 2012.)
10:30 HRABRA DRUŽINA I KOD MARKA POLA (PET PALS, 2012)
12:20 SANI I SLON (SUNNY AND THE ELEPHANT, 2008)
13:15 JEDAN PROTIV SVIH (A FORCE OF ONE, 1979.)
15:05 POLICIJSKA PRIČA (POLICE STORY 1985.)
17:10 HAJD PARK NA HADSONU (HYDE PARK ON HUDSON, 2012.)
19:00 PRODAVAC SNA (SLEEP DEALER, 2008)
21:00 ZLOČIN (A CRIME, 2006.)
23:15 PREOKRET (SOMERSAULT, 2004.)
01:30 BARIJA: KAPIJA VETROVA (BAARIA, 2009.)
04:00 13 (13 BELOVED, 2006.)
05:55 CHRYSALIS (IZBRISANA SEĆANJA, 2007)
08:50 SANI I SLON (SUNNY AND THE ELEPHANT, 2008)
10:45 RODENCIA I PRINCEZIN ZUB (RODENCIA AND THE PRINCESS TOOTH, 2012.)
12:35 POLICIJSKA PRIČA (POLICE STORY 1985.)
14:40 POLICIJSKA PRIČA 2 (POLICE STORY 1988.)
16:45 PRODAVAC SNA (SLEEP DEALER, 2008)
18:40 FER IGRA (FAIR GAME, 2010.)
21:00 MOŽEŠ DA RAČUNAŠ NA MENE (YOU CAN COUNT ON ME, 2000.)
23:20 ZLOČIN (A CRIME, 2006.)
01:35 KOKO ŠANEL I IGOR STRAVINSKI
03:35 BARIJA: KAPIJA VETROVA (BAARIA, 2009.)
06:05 IZA BRDA (BEYOND THE HILLS, 2012.)
08:35 RODENCIA I PRINCEZIN ZUB (RODENCIA AND THE PRINCESS TOOTH, 2012.)
10:25 PARIS OR PARISH (PARIZ PO SVAKU CENU, 2013.)
12:20 POLICIJSKA PRIČA 2 (POLICE STORY 1988.)
14:25 POLICIJSKA PRIČA 3 (POLICE STORY 1992.)
16:20 FER IGRA (FAIR GAME, 2010.)
18:30 ZBOGOM BAFANA (GOODBYE BAFANA, 2007.)
21:00 AGENT POD STRESOM (GUN SHY, 2010.)
23:10 MOŽEŠ DA RAČUNAŠ NA MENE (YOU CAN COUNT ON ME, 2000.)
01:30 KARNERA (CARNERA, 2008.)
03:35 KOKO ŠANEL I IGOR STRAVINSKI
05:35 SLUČAJ BADER MAJNHOF (BADER MEINHOF, 2008.)
08:40 PARIS OR PARISH (PARIZ PO SVAKU CENU, 2013.)
10:35 MAČAK U ČIZMAMA (PUSS'N BOOTS)
12:15 POLICIJSKA PRIČA 3 (POLICE STORY 1992.)
14:10 TUĐE SLAĐE (SOMETHING BORROWED, 2011.)
16:25 ZBOGOM BAFANA (GOODBYE BAFANA, 2007.)
18:45 KILER DŽO (KILLER JOE, 2011.)
21:00 LJUDI KOJE ZNAM (PEOPLE I KNOW, 2002.)
23:15 AGENT POD STRESOM (GUN SHY, 2010.)
01:25 U IZMAGLICI (IN THE ELECTRIC MIST, 2009)
03:35 KARNERA (CARNERA, 2008.)
05:15 GRAD NASILJA (CITY OF VIOLENCE, 2006 .)
07:20 SLUČAJ BADER MAJNHOF (BADER MEINHOF, 2008.)
08:40 POKAHONTAS (POCAHONTAS, 1995.)
10:20 TARZAN (TARZAN, 2013.)
12:15 DALEKO OD NJE (AWAY FROM HER, 2006.)
14:25 ZASEDA (STAKEOUT, 1987.)
16:45 UNA (1984.)
19:00 HAJDUK (1980.)
21:00 HLADNA SVETLOST DANA (COLD LIGHT OF DAY, 2012)
23:05 VELIKA ILUZIJA (NOW YOU SEE ME, 2013)
01:30 DILER (PUSHER, 2012)
03:00 OTPOZADI (IRREVERSIBLE, 2002.)
04:40 BITKA KOD CRVENE STENE (RED CLIF, 2008.)
08:15 TARZAN (TARZAN, 2013.)
10:10 GIGANTSKI (GIGANTIC, 2008)
12:10 ZASEDA (STAKEOUT, 1987.)
14:30 NOVA ZASEDA (ANOTHER STAKEOUT, 1993.)
16:40 HAJDUK (1980.)
18:35 BALKANSKA PRAVILA (1997.)
21:00 POMPEJA (POMPEII 2014.)
23:15 HLADNA SVETLOST DANA (COLD LIGHT OF DAY, 2012)
01:20 GROFICA (THE COUNTESS, 2009)
02:55 DILER (PUSHER, 2012)
04:25 DOBAR ŽIVOT (GOOD LIFE, 2007.)
05:55 BITKA KOD CRVENE STENE (RED CLIF, 2008.)
08:20 GIGANTSKI (GIGANTIC, 2008)
10:20 ČOVEK I NJEGOV PAS (A MAN AND HIS DOG, 2008.)
12:15 NOVA ZASEDA (ANOTHER STAKEOUT, 1993.)
14:25 REVOLUCIJA GOSPOĐE RETKLIF (MRS. RATCLIFFE'S REVOLUTION, 2007)
16:30 BALKANSKA PRAVILA (1997.)
18:50 LERI KRAUN (LARRY CROWNE, 2011.)
21:00 DABAR (THE BEAVER, 2011.)
23:40 POMPEJA (POMPEII 2014.)
01:55 PROLAZ (THE PASSAGE, 2007.)
03:30 GROFICA (THE COUNTESS, 2009)
05:05 LEDENI AMBIS (NORTH FACE, 2008.)
07:10 DOBAR ŽIVOT (GOOD LIFE, 2007.)
08:40 ČOVEK I NJEGOV PAS (A MAN AND HIS DOG, 2008.)
10:30 RENDŽERI U AFRICI (ZOOP IN AFRICA, 2005.)
12:15 REVOLUCIJA GOSPOĐE RETKLIF (MRS. RATCLIFFE'S REVOLUTION, 2007)
14:20 RANAVEJSI (THE RUNAWAYS, 2010.)
16:30 LERI KRAUN (LARRY CROWNE, 2011.)
18:30 IRIS (IRIS: THE MOVIE, 2010.)
21:00 IZBAČENI IZ KOLOSEKA (DERAILED, 2005.)
23:20 DABAR (THE BEAVER, 2011.)
02:00 SEKS VOŽNJA (SEX DRIVE, 2008.)
04:05 PROLAZ (THE PASSAGE, 2007.)
05:40 DOLAZIM SA KIŠOM (I COME WITH THE RAIN, 2008.)
08:20 RENDŽERI U AFRICI (ZOOP IN AFRICA, 2005.)
10:05 RENDŽERI U INDIJI (ZOOP IN INDIA, 2006.)
12:10 RANAVEJSI (THE RUNAWAYS, 2010.)
14:20 TI GLUPI ČOVEČE (YOU STUPID MAN, 2002)
16:15 IRIS (IRIS: THE MOVIE, 2010.)
18:35 CRNI BOMBARDER (1992.)
21:00 KRALJ ARTUR (KING ARTHUR, 2004.)
23:35 IZBAČENI IZ KOLOSEKA (DERAILED, 2005.)
01:55 POSLEDNJA STANICA (THE LAST STATION, 2009.)
03:40 SEKS VOŽNJA (SEX DRIVE, 2008.)
05:45 NEUMORNI (RESTLESS, 2006)
08:20 RENDŽERI U INDIJI (ZOOP IN INDIA, 2006.)
10:25 RENDŽERI U JUŽNOJ AMERICI (ZOOP IN SOUTH AMERICA, 2007.)
12:20 TI GLUPI ČOVEČE (YOU STUPID MAN, 2002)
14:15 RAT DUGMIĆA (WAR OF BUTTONS, 2011.)
16:15 CRNI BOMBARDER (1992.)
18:35 GLUVI BARUT (1990.)
21:00 TRI MUSKETARA (THREE MUSKETEERS, 2011.)
23:20 KRALJ ARTUR (KING ARTHUR, 2004.)
01:55 ONG BAK 2 (ONG BAK 2, 2008.)
03:35 POSLEDNJA STANICA (THE LAST STATION, 2009.)
05:30 NA LINIJI VATRE 4 (IN THE LINE OF DUTY 4, 1989)
07:25 RENDŽERI U JUŽNOJ AMERICI (ZOOP IN SOUTH AMERICA, 2007.)
09:20 DEVOJKE NA TOČKOVIMA (WHIP IT, 2009.)
11:35 RAT DUGMIĆA (WAR OF BUTTONS, 2011.)
13:35 POVRATAK U BRAJDSHED (BRIDESHEAD REVISITED, 2008)
16:10 GLUVI BARUT (1990.)
18:30 KOD SUDBINE (KNOWING, 2009)
21:00 LETEĆA TAMNICA (CON AIR, 1997.)
23:25 TRI MUSKETARA (THREE MUSKETEERS, 2011.)
01:45 ONG BAK 3 (ONG BAK 3, 2010.)
03:25 ONG BAK 2 (ONG BAK 2, 2008.)
05:05 DOBAR ŽIVOT (BUENA VIDA DELIVERY, 2004.)
06:40 NA LINIJI VATRE 4 (IN THE LINE OF DUTY 4, 1989)

Pretraži

VIDEO preporučujemo

  • Film Turista 2010
  • FILM Bez obaveza
  • FILM Montevideo, Bog te video
  • FILM Zlatokosa i razbojnik

IGRICE - preporučujemo

  • Tiger Parking Slam
  • Last Indian Village
  • Sniper Assassin 4
  • Perfect Shot
  • Blood Field
  • Palisade Guardian 2
  • Effing Zombies
  • Micro Rider
  • Rage of the Dragon 2
  • Mystery Museum
  • Blade Striker
  • Heat Rush
 
24 Kitchen777Al JazeeraAlternativna TVAnimal PlanetAnimal Planet HDArenasport 1Arenasport 2Arenasport 3Arenasport 4ArtArte HDAtlasAuto motor und sportAXNB92B92 InfoBaby TVBalkanika Music TelevisionBBC EntertainmentBBC WorldBELLE AMIEBestBloombergBlue HustlerBNBN MusicBoomerangBrazzersBrazzers TVCartoon NetworkCBS DramaCBS RealityCCTV 4Channel one russiaChasse & PecheCinemaniaCinemaxCinemax 2CMCCNBCCNNCrime and InvestigationDa Vinci LearningDaring TVDeluxe Lounge HDDeluxe MusicDiscoveryDiscovery HD ShowcaseDiscovery ScienceDiscovery WorldDisneyDisney JuniorDisney XDDM SatDorcelDorcel xxx HDDuck tvDugaDuskDwEEnglish clubEroxEroxxxEurochannelEuronewsEurosportEurosport 1 HDEurosport 2Eurosport 2 HDExplorerExtreme Sport ChannelFashion OneFashion TVFashion TV HDFilmbox art houseFilmbox hdFilmbox plusFine Living NetworkFishing and HuntingFood NetworkFood Network HDFOXFox CrimeFox LifeFox MoviesFrance 24GinxHappy TVHayatHBOHBO ComedyHistoryHRT 1HRT 2HRT 3HRT 4HustlerIDId xtraId xtra hdIQS LifeJim JamKanal 3Kanal DKCNKCN 2KCN 3 - Svet PlusKikaLandscape HDLov i RibolovLuxe TV HDM2MagMBCMetropolisMezzoMezzo live hdMGMMini UltraMinimaxMKTVMontenaMotors tvMTVMTV DanceMTV HitsMTV Live HDMTV RocksN24NAT Geo MusicNAT Geo WildNatGeo HDNational GeographicNatureNautical ChannelNovi tvOBNOutdoor Channel HDPalma plusPinkPink 2Pink 3Pink ActionPink FamilyPink FilmPink KidsPink MPink MoviePink MusicPlayboy TVPrivate SpicePrva CGPrva srpska TVRai DueRai UnoRegionalna TVRTCGRTCG 1RTCG 2Rtg InternationalRTLRtl hrRTR PlanetaRTRSRTS 1RTS 2RTS digitalRTS HDRTS SatRTV 1RTV 2Rtv BudvaRusija 24Russia TodayRussia Today DocumentarySat 1Sci FiSK 1SK 2SK 3SK GolfSKY NewsSky partiSky plusSky vremeplovSLO 1Slo 2SOSStudio BTCMThe History ChannelThe History Channel HDTLCTop ShopTrace sports HDTrace urban HDTravelTravel HDTV 1000TV BGDTv BokaTV NovaTv PljevljaTv SunTV TelemarkTV VijestiTV5 MondeTVEUltraUniversal ChannelVH 1VH1 ClassicXXX XtremeZDF
 
Eigrice Eigrice