TVPORTAL - TV PROGRAM



Naslovi, glumci, sinopsisi, termini emitovanja, komentari, zanimljivosti i još puno, puno više...
Finale "Pesme Evrovizije 2012"
 

Izaberite kanal:

Cinemania :: TV program -


Cinemania :: TV program - tema: filmski
jezik: srpski
titl: srpski
web: /

VremeEmisija
01:15 MILENIJUM 3: KULA OD KARATA
03:40 MILENIJUM 2: DEVOJČICA KOJA SE IGRALA VATROM
05:45 KORIOLAN (CORIOLANUS, 2011.)
07:50 SNIMANJE U PALERMU (PALERMO SHOOTING, 2008)
00:45 MRAČNA LUKA (DARK HARBOR, 1998)
02:20 THE ALIEN GIRL (TUĐINKA, 2010)
04:00 NAPOLEON I JA (NAPOLEON AND ME, 2006)
05:45 BOLJI ŽIVOT (A BETTER LIFE, 2011.)
07:20 HRABRA DRUŽINA I KOD MARKA POLA (PET PALS, 2012)
09:50 TRČI ZA ŽIVOTOM (RUN FOR YOUR LIFE, 2008)
11:45 TRI PRAZNIČNE PRIČE (3 HOLIDAY TAILS, 2011.)
13:30 BOŽIĆ SESTARA MARČ (THE MARCH SISTERS AT CHRISTMAS, 2012.)
15:15 PIKADILI DŽIM (PICADILLY JIM, 2005.)
17:00 POD SUNCEM TOSKANE (UNDER THE TUSCAN SUN, 2003.)
19:05 VESELO ČIŠĆENJE (SUNSHINE CLEANING, 2008.)
21:00 GANGSTERSKA PETORKA (THE LADYKILLERS, 2004.)
23:05 DEŽA VI (DEJA VU, 2006.)
00:50 DIVNI LJUDI (BEAUTIFUL PEOPLE, 1999)
02:40 MRAČNA LUKA (DARK HARBOR, 1998)
04:15 GROFICA (THE COUNTESS, 2009)
05:50 NAPOLEON I JA (NAPOLEON AND ME, 2006)
07:35 PIKADILI DŽIM (PICADILLY JIM, 2005.)
09:30 TRI PRAZNIČNE PRIČE (3 HOLIDAY TAILS, 2011.)
11:15 NA PUTU DO SLAVE (CHASING 3000, 2010.)
13:15 PIKADILI DŽIM (PICADILLY JIM, 2005.)
15:05 ŠKOLA ZA MLADE DAME (ST. TRINIAN'S, 2007.)
17:00 VESELO ČIŠĆENJE (SUNSHINE CLEANING, 2008.)
18:45 PRIČE CIGANSKOG KARAVANA
21:00 LOVCI NA GLAVE (HEADHUNTERS, 2011.)
23:00 GANGSTERSKA PETORKA (THE LADYKILLERS, 2004.)
01:05 MIŠIMA: ŽIVOT U ČETIRI POGLAVLJA (MISHIMA, 1985)
03:10 DIVNI LJUDI (BEAUTIFUL PEOPLE, 1999)
05:00 LEPOTICA I RUGOBA (THE HOTTIE AND NOTTIE, 2008.)
06:30 GROFICA (THE COUNTESS, 2009)
09:15 NA PUTU DO SLAVE (CHASING 3000, 2010.)
11:00 DOBAR PAS (COOL DOG, 2010.)
12:40 ŠKOLA ZA MLADE DAME (ST. TRINIAN'S, 2007.)
14:35 MERI POPINS (MARY POPPINS 1964)
17:05 PRIČE CIGANSKOG KARAVANA
19:15 LJUBAV U HOUP SPRINGSU (HOPE SPRINGS, 2003.)
21:00 NE ZNAM KAKO JOJ USPEVA (I DONT KNOW HOW SHE DOES IT, 2011.)
22:50 LOVCI NA GLAVE (HEADHUNTERS, 2011.)
00:50 KENDI (CANDY, 2006)
02:50 MIŠIMA: ŽIVOT U ČETIRI POGLAVLJA (MISHIMA, 1985)
04:50 IRIS (IRIS THE MOVIE, 2010.)
06:50 LEPOTICA I RUGOBA (THE HOTTIE AND NOTTIE, 2008.)
09:20 DOBAR PAS (COOL DOG, 2010.)
11:00 RAT DUGMIĆA (WAR OF BUTTONS, 2011.)
13:00 MERI POPINS (MARY POPPINS 1964)
15:30 SPAS JE U POŠTI 1 (GOING POSTAL 1, 2010)
17:20 LJUBAV U HOUP SPRINGSU (HOPE SPRINGS, 2003.)
19:05 HAJD PARK NA HADSONU (HYDE PARK ON HUDSON, 2012.)
21:00 NACIONALNO BLAGO (NATIONAL TREASURE, 2004.)
23:30 NE ZNAM KAKO JOJ USPEVA (I DONT KNOW HOW SHE DOES IT, 2011.)
01:20 MLADOST BEZ MLADOSTI (YOUTH WITHOUT YOUTH, 2007.)
03:20 KENDI (CANDY, 2006)
05:15 PAPA JOVANA (POPE JOAN, 2009)
07:45 IRIS (IRIS THE MOVIE, 2010.)
10:00 RAT DUGMIĆA (WAR OF BUTTONS, 2011.)
11:55 MAGIČNO PUTOVANJE U AFRIKU (MAGIC JOURNEY TO AFRICA, 2010)
13:40 SPAS JE U POŠTI 1 (GOING POSTAL 1, 2010)
15:30 SPAS JE U POŠTI 2 (GOING POSTAL 2, 2010)
17:20 HAJD PARK NA HADSONU (HYDE PARK ON HUDSON, 2012.)
19:05 PRODAVAC SNA (SLEEP DEALER, 2008)
21:00 NACIONALNO BLAGO: KNJIGA TAJNI
23:25 NACIONALNO BLAGO (NATIONAL TREASURE, 2004.)
01:55 IZMEĐU SVETOVA (TWIXT, 2011.)
03:20 MLADOST BEZ MLADOSTI (YOUTH WITHOUT YOUTH, 2007.)
05:20 TAMNA VODA (DARK WATER, 2005.)
07:00 PAPA JOVANA (POPE JOAN, 2009)
10:00 MAGIČNO PUTOVANJE U AFRIKU (MAGIC JOURNEY TO AFRICA, 2010)
11:45 BOŽIĆNA KUĆICA (THE CHRISTMAS LODGE, 2011.)
13:30 SPAS JE U POŠTI 2 (GOING POSTAL 2, 2010)
15:15 TEŽINA (HEAVY, 1995)
17:15 PRODAVAC SNA (SLEEP DEALER, 2008)
19:00 SEĆAM SE ANE FRANK (MEMORIES OF ANNE FRANK,)
21:00 ČARLIJEV SVET (THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER, 2012)
23:10 NACIONALNO BLAGO: KNJIGA TAJNI
01:35 SRAM (SHAME, 2011.)
03:10 IZMEĐU SVETOVA (TWIXT, 2011.)
04:35 ISTINA O MUŠKARCIMA (TRUTH ABOUT MEN, 2010.)
06:05 TAMNA VODA (DARK WATER, 2005.)
07:45 MAGIČNO PUTOVANJE U AFRIKU (MAGIC JOURNEY TO AFRICA, 2010)
09:30 BOŽIĆNA KUĆICA (THE CHRISTMAS LODGE, 2011.)
11:15 DEČAK SA BICIKLOM (THE KID WITH A BIKE; 2011)
13:00 TEŽINA (HEAVY, 1995)
15:00 TIHI DON (QUIET FLOWS THE DON 1, 2006)
16:45 SEĆAM SE ANE FRANK (MEMORIES OF ANNE FRANK,)
18:35 SRAMOTA (DISGRACE, 2008)
21:00 DIJAMANT 13 (DIAMOND 13, 2009)
23:05 ČARLIJEV SVET (THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER, 2012)
01:10 DOBRE STARE ORGIJE (A GOOD OLD FASHIONED ORGY, 2011.)
02:40 SRAM (SHAME, 2011.)
04:15 NAPAD (THE ATTACK, 2012)
05:55 ISTINA O MUŠKARCIMA (TRUTH ABOUT MEN, 2010.)
07:25 BOŽIĆNA KUĆICA (THE CHRISTMAS LODGE, 2011.)
09:25 DEČAK SA BICIKLOM (THE KID WITH A BIKE; 2011)
11:10 ZVEZDA ZA BOŽIĆ (A STAR FOR CHRISTMAS, 2012.)
12:50 TIHI DON (QUIET FLOWS THE DON 1, 2006)
14:35 TIHI DON (QUIET FLOWS THE DON 2, 2006)
16:20 SRAMOTA (DISGRACE, 2008)
18:35 VETAR KOJI NJIŠE JEČAM (THE WIND THAT SHAKES THE BARLEY, 2006)
21:00 NEUHVATLJIVA BUDUĆNOST (PUSH, 2009)
23:15 DIJAMANT 13 (DIAMOND 13, 2009)
01:20 OTPORNI NA BOL (PAINLESS, 2012)
03:00 DOBRE STARE ORGIJE (A GOOD OLD FASHIONED ORGY, 2011.)
04:30 OČEVIDAC (I WITNESS, 2003.)
06:05 NAPAD (THE ATTACK, 2012)
09:15 ZVEZDA ZA BOŽIĆ (A STAR FOR CHRISTMAS, 2012.)
10:55 VIRDŽINIJA I GROM (VIRGINIA'S RUN, 2002)
12:50 TIHI DON (QUIET FLOWS THE DON 2, 2006)
14:35 KATASTROFA FILM (DISASTER MOVIE, 2008)
16:20 VETAR KOJI NJIŠE JEČAM (THE WIND THAT SHAKES THE BARLEY, 2006)
18:40 KUĆA OD PESKA (HOUSE OF SAND, 2005)
21:00 DILER (PUSHER, 2012)
22:55 NEUHVATLJIVA BUDUĆNOST (PUSH, 2009)
01:10 TEZEJEV BROD (SHIP OF THESEUS, 2012)
03:30 OTPORNI NA BOL (PAINLESS, 2012)
05:10 USAMLJENI HEROJ (LONE HERO, 2002.)
06:35 OČEVIDAC (I WITNESS, 2003.)
09:15 VIRDŽINIJA I GROM (VIRGINIA'S RUN, 2002)
11:10 PRIČA O DELFINU SANJARU
12:55 KATASTROFA DILM (DISASTER MOVIE, 2008)
14:40 OVO JE HOLLYWOOD (FOR YOUR CONSIDERATION, 2006)
16:25 KUĆA OD PESKA (HOUSE OF SAND, 2005)
18:35 BLUBERI (BLUEBERRY, 2004)
21:00 VELIKA ILUZIJA (NOW YOU SEE ME, 2013)
23:20 DILER (PUSHER, 2012)
01:15 TRI KRALJEVSTVA (THREE KINGDOMS, 2008.)
02:55 TEZEJEV BROD (SHIP OF THESEUS, 2012)
05:15 HLEB I RUŽE (BREAD AND ROSES, 2000)
07:05 USAMLJENI HEROJ (LONE HERO, 2002.)
01:15 Milenijum 3: Kula Od Karata
03:40 Milenijum 2: Devojčica koja se igrala vatrom
05:45 Koriolan
07:50 Snimanje u Palermu
09:55 Mali dabar
11:30 Mačak u čizmama
13:10 Kuhinja soula
15:00 Tarner i Huč
16:50 Metro
19:00 Vladavina vatre
21:00 Kod sudbine
23:25 Ljubav u Majamiju
01:35 Sami u tami
03:10 Milenijum 3: Kula Od Karata
05:30 Dobar policajac, loš policajac
07:30 Koriolan
09:50 Mačak u čizmama
11:25 Nimino ostrvo
13:20 Tarner i Huč
15:10 Moj pas mafijaš
16:50 Vladavina vatre
18:45 Regrut
21:00 Leteća tamnica
23:15 Kod sudbine
01:40 Sami u tami 2
03:10 Sami u tami
04:45 Smrt gospodina Lazareskua
07:15 Dobar policajac, loš policajac
09:25 Nimino ostrvo
11:20 Hrabra družina
13:05 Moj pas mafijaš
14:45 Savršen Božić
16:20 Regrut
18:25 Alamo
21:00 Zločin zavere
23:00 Leteća tamnica
01:15 Tuđinka
02:55 Sami u tami 2
04:25 Bolji život
06:00 Smrt gospodina Lazareskua
09:10 Hrabra družina
10:55 Trči za životom
12:50 Savršen Božić
14:30 Božić Sestara Marč
16:15 Alamo
18:45 Pod suncem Toskane
21:00 Deža vi
22:45 Zločin zavere

Pretraži

VIDEO preporučujemo

  • Film Turista 2010
  • FILM Bez obaveza
  • FILM Montevideo, Bog te video
  • FILM Zlatokosa i razbojnik

IGRICE - preporučujemo

  • Tiger Parking Slam
  • Last Indian Village
  • Sniper Assassin 4
  • Perfect Shot
  • Blood Field
  • Palisade Guardian 2
  • Effing Zombies
  • Micro Rider
  • Rage of the Dragon 2
  • Mystery Museum
  • Blade Striker
  • Heat Rush
 
24 Kitchen777Al JazeeraAlternativna TVAnimal PlanetAnimal Planet HDArenasport 1Arenasport 2Arenasport 3Arenasport 4ArtArte HDAtlasAuto motor und sportAXNB92B92 InfoBaby TVBalkanika Music TelevisionBBC EntertainmentBBC WorldBestBloombergBlue HustlerBNBN MusicBoomerangBrazzersBrazzers TVCartoon NetworkCBS DramaCBS RealityCCTV 4Channel one russiaChasse & PecheCinemaniaCinemaxCinemax 2CMCCNBCCNNCrime and InvestigationDa Vinci LearningDaring TVDeluxe Lounge HDDeluxe MusicDiscoveryDiscovery HD ShowcaseDiscovery ScienceDiscovery WorldDisneyDisney JuniorDisney XDDM SatDorcelDorcel xxx HDDuck tvDugaDuskDwEEnglish clubEroxEroxxxEurochannelEuronewsEurosportEurosport 1 HDEurosport 2Eurosport 2 HDExplorerExtreme Sport ChannelFashion OneFashion TVFashion TV HDFine Living NetworkFishing and HuntingFood NetworkFood Network HDFOXFox CrimeFox LifeFox MoviesFrance 24GinxHappy TVHayatHBOHBO ComedyHistoryHRT 1HRT 2HRT 3HRT 4HustlerIDIQS LifeJim JamKanal 3Kanal DKCNKCN 2KCN 3 - Svet PlusKikaLandscape HDLov i RibolovLuxe TV HDM2MBCMetropolisMezzoMezzo live hdMGMMini UltraMinimaxMKTVMontenaMotors tvMTVMTV DanceMTV HitsMTV Live HDMTV RocksN24NAT Geo MusicNAT Geo WildNatGeo HDNational GeographicNatureNautical ChannelOBNOutdoor Channel HDPalma plusPinkPink 2Pink 3Pink ActionPink FamilyPink FilmPink KidsPink MPink MoviePink MusicPlayboy TVPrivate SpicePrva CGPrva srpska TVRai DueRai UnoRegionalna TVRTCGRTCG 1RTCG 2Rtg InternationalRTLRtl hrRTR PlanetaRTRSRTS 1RTS 2RTS digitalRTS HDRTS SatRTV 1RTV 2Rtv BudvaRusija 24Russia TodayRussia Today DocumentarySat 1Sci FiSK 1SK 2SK 3SK GolfSKY NewsSky partiSky plusSky vremeplovSLO 1Slo 2SOSStudio BTCMThe History ChannelThe History Channel HDTLCTop ShopTrace sports HDTrace urban HDTravelTravel HDTV 1000TV BGDTv BokaTV NovaTv PljevljaTv SunTV TelemarkTV VijestiTV5 MondeTVEUltraUniversal ChannelVH 1VH1 ClassicXXX XtremeZDF
 
Eigrice Eigrice